26 Haziran 2019 Çarşamba

Mop Temizlik Seti Aldık? Değdi Mi?

Mop Temizlik Seti

Herkese merhaba, piyasada Mop Temizlik Seti yada VIP temizlik seti olarak bilinen setten aldık. Peki kullandıktan sonra beğendim mi? Almaya değer mi? Parasını hak ediyor mu? Bu sorularının cevaplandırmaya çalışacağım.

Annemin bir instagram sayfasında denk geldiği bu temizlik ürününü internetten sipariş verdik, annem bunun vip ahmet adlı birinin ürünü olduğunu ve temizlikte çok işe yaradığını söyledi sipariş etmem konusunda ısrarcı oldu ve bende ürünü araştırmaya başladım. Öncelikle şunu söyleyeyim bu temizlik ürünü Aliexpress'te zaten uzun zamandır satılan bir ürünmüş yani o ismini verdiğim kişinin ürünü falan değil eğer sizde buna aldandıysanız sakın inanmayın. Ürünü Türkiye de meşhur eden kişi sanırım vip ahmet adlı kişi olduğu için ürün ismiyle anılmaya başlamış.

Mop Temizlik Seti


Ürünü internette aratınca bir çok isimle satışta olduğunu gördüm ve gittigidiyor üzerinden sipariş verdim. Ürün 2 gün içerisinde elime ulaştı ve parçalar eksiksiz bir şekilde gelmişti. Kurulumunu yaptık ve ilk denememizi yapmaya karar verdik. Bana göre sonuç vasat! Ürünün mantığı şu kovanın bir tarafında suyla ıslatıyorsunuz diğer tarafında kuruluyorsunuz ancak temizlik başlığında su kalıyor yine ancak viledayla yapılan temizlik gibi yerleri ıslak bırakmıyor mikrofiber bezi sayesinde yüzeydeki tüm kiri aldığını iddia ediyor. Ben açıkçası bir fark göremedim.

Genel olarak gelen üründen bahsetmek gerekirse yaklaşık 150 TL gibi bir fiyat verdik ancak bana göre ürünün piyasa değeri en fazla 50 TL çünkü plastiği çok adi her an elinizde kalabilir. Bazı videolarda ürünün kovasının çok sağlam olduğuna dair görüntüler var ancak her an kırılabilir. Kadınlar ne düşünür bilemem ama ben açıkçası bu ürün için en fazla 50 TL veririm onun dışında bir işe yaramaz yani almasak da olurmuş evimizde çok bir şey değişmedi sizlerde almadan önce bir kez daha düşünün, çok hevesle alan annem bile ilk kullanımdan sonra iade etmek istedi çünkü o da farkındaydı bu ürüne bu kadar para verilmeyeceğinin.

Kısacası biz kullandık ancak bir farkını göremedik ürün bana göre çok abartılmış şahane temizlik etkisini göremedik. Ürünü yinede almak isterseniz siz bilirsiniz ancak alacaksanız bence en ucuzunu bulun öyle alın.


EmojilerEmoticon