4 Temmuz 2019 Perşembe

Anı Yüzük Maceram ve 3.Defa Gelen Ürünüm Hakkında

Anı Yüzük

Anı yüzük firmasından sipariş ettiğim 925 Ayar Gümüş Siyah Oniks Taşlı Ay Yıldızlı Erkek Yüzük hakkında başıma gelenleri bu yazımda anlatmak istedim. Anı yüzük firması tercih edilir mi? Ne kadar ilgililer hepsini yazacağım.

Normalde pek yüzük takan biri değilimdir, pek tercih etmem ama bahsettiğim bu yüzüğe uzun zamandır bakıyordum ara sıra almak aklımdan geçiyordu ancak vazgeçiyordum. Yine bir gün bakarken almaya karar verdim ve 22 Mayıs Çarşamba günü yüzüğü hepsiburada üzerinden sipariş ettim. Siparişim iki gün içerisinde elime ulaştı firma kargo ve bilgilendirme hakkında bir eksiklik yapmadı o konuda bir problem yaşamadım. Ancak gelen yüzük fotoğraftaki yüzük değildi. Azda olsa kusuru vardı ancak benim için problem değildi. Ancak zaman geçtikte yüzük bozulmaya başladı ve rengi kararmaya başladı iyice. Sanki kullanılmış ve o şekil gönderilmiş gibiydi. Nedenini anlayamadım ve Anı yüzük müşteri hizmetlerine WhatsApp üzerinden yazarak yüzüğün resimlerini yolladım bir hata olabileceğini gönderirsem değişim yapacaklarını söylediler. Açıkçası karşımdaki kişi benimle çok ilgilendi. MNG kargo aracılığıyla yüzüğü geri gönderdim ve değişim yaptılar.

Yeni Gelen Yüzük Ve Yaşadığım İkinci Şok


Anı YüzükYüzüğüm geldi ve teslim aldım, kutuyu açtım ve ilk bakışta bir problemle karşılaşmadım yüzük fotoğraftaki gibi parlıyordu resmen ancak yüzüğün içine baktığımda kişiye özel bir yüzük olduğunu ve içinde isim yazılı olduğunu gördüm, tabi bu beni iyice sinirlendirdi ve hemen müşteri hizmetlerine tekrar yazarak ücret iadesi istediğimi ve kendilerinden bir daha alış veriş yapmayacağımı bildirdim. Düşünün bir yüzüğü hevesle alıyorsunuz ancak iki seferdir hayal kırıklığı yaşıyorsunuz. Bu benim için inanın çok ciddi bir mesele.Yüzüğü geri yolladım ve bana geri dönüş yapmalarını bekledim. Aradan 3 gün geçti ve Anı yüzükten ismini hatırlayamadığım hanım efendi beni aradı ve hataları için özür dilediğini ve telafi etmek istediğini belirtti. Ben yine ücret iadesi talebinde bulundum ancak karşımdaki kişi ısrarla bana yeni bir yüzük göndermek istediğini söyledi ve bende kıramayarak kabul ettim ancak başıma gelenleri tek tek anlattım bir daha böyle bir hatanın olmamasını istedim. Sağolsun çok yardımcı oldu ve yüzüğü sıkıntısız bir şekilde gönderdi. Hediye olarak deri bir kartlık göndermişler.
Anı yüzük firmasını kötülemek adına bu yazıyı yazmadım. Ben sadece bana ait bir blog sitesinde kendime ilgili bir anıyı paylaşmak istedim. Alış verişlerde bu tarz sıkıntılar her zaman olabilir önemli olan firmanın sizinle ilgilenmesi ve hatasını telafi etmesi, anı yüzük geçte olsa hatasını telafi etmiş oldu :)


EmojilerEmoticon