Hakkımda


Merhaba, şu an blogum da olduğunuz ve bu yazıyı okuduğunuz için teşekkürler. Eğer buraya kadar gelebilmişseniz ne mutlu bana! Demek ki yazılarımı sağdan soldan bulduğunuz linklerle okumuş sonrasında web sitemi inceleme ihtiyacı hissetmiş ve buraya gelmişsiniz. Hoş geldiniz!
Ama yalanlar
Görürüm hala
Burdan bakınca
Şu sonsuz dünyaya
Olsun demek de zor artık
Çocuk düşlerimiz yok artık
Pilli Bebek-Olsun // https://youtu.be/S5qpFELj7dcÇok cicili laflar etmeye gerek yok aslında böyle çok manidar şeyler yazamam size bu sayfa diğer blogların "hakkımda" sayfasından pekte bir farklı değil ama şu tarihte şurada doğdum burada bunu yaptım yazmayacağım. Yazmayacağım dedim çünkü aslında yaptığım pek bir şeyde yok. Tek işim okula gidip gelmek ve blogları takip etmek. Okul demişken büyüdük be amirim üniversiteli olduk hemde 3. sınıf (bakarsınız unuturum burayı güncellemeyi yıl 2019 bu yazıyı 2035 yılında falan okursanız ben mezun olmuş olacağım.) Üniversiteye gittik iyi hoş ama ne okuyorum? Biraz insanlarla iletişim kuralım dedik yazdık "İletişim Fakültesini" e bize bir de bölüm lazım, yazdık "halkla ilişkiler ve reklamcılık" peki iyi mi ettik, bence ettik zaten pekte bir şeyden anlamam yani özel bir yeteneğim yok.

Efendim, aklımın erdiği günden beri blog yazmak, grafik vs gibi işlerle uğraşırım peki ne kazandım vallahi daha bir şey geçmedi elimize ben blog yazmaya başladıktan sonra iyi bir dergiden iş kaparız diye düşünmüştüm ama maalesef henüz kapımı çalan olmadı. Zaten çalsalar da kabul etmezdim.


Peki siz şimdi siteme girdiniz, iyi de yaptınız. Bu yazımızda okudunuz madem içeriklere yorum yapın ben de oradan sizin sitelerinizi ziyaret edip sizlere güzel yorumlar bırakayım. Bence anlaştık. Böylelikle hem birbirimizi tanımış oluruz hemde güzel güzel yorumlarda bloglarımız zenginleşir.